Zástupce primáře dětského oddělení / Lékaři v pediatrii

FirmaNemocnice Šumperk a.s.
ÚvazekHPP
Mzdaod 55 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Je Vaší ambicí vést perspektivní, dynamický a aktivní tým, podílet se na rozvoji oddělení a motivaci kolegů? Pak přichází Vaše příležitost. Hledáme lékaře/ku se specializovanou způsobilostí a potenciálem pro úspěšné zvládnutí role zástupce/zástupkyně primářky oddělení.

Co požadujeme:
- specializovaná způsobilost v oboru pediatrie v souladu se zák. č. 95/2004 Sb. v platném znění;
- bezúhonnost a zdravotní způsobilost;
- řídící, organizační a komunikační dovednosti;
- manažerské a morální předpoklady pro výkon vedoucí funkce;
- publikační činnost výhodou.

Co Vás čeká:
- příjemný kolektiv dětského oddělení s 23 lůžky, kde je poskytována kvalitní zdravotní péče na standardním oddělení, oddělení JIP, novorozeneckém oddělení a dětských odborných ambulancích;
- akreditované pracoviště pro specializační vzdělávání lékařů a podíl na jejich školící činnosti;
- péče o pacienty velké spádové oblasti pro zajištění diagnosticko-terapeutické pediatrické péče;
- vedení kolektivu lékařů s potenciálem dalšího profesního růstu a rozvoje;
- rychlý profesní růst a předpoklad kariérního postupu;
- mimo to, krásná příroda v podhůří Jeseníků se snadnou dostupností hor pro relax.

Co nabízíme:
- zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
- plný pracovní úvazek;
- stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
- široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity;
https://kariera.nemocnicesumperk.cz/benefity-pro-zamestnance/ - Multisport karta, osobní poradenství - služba ELA, zvýhodněné zaměstnanecké volání, karta benefitů, příspěvek na stravné, dovolená 25 dní, akce pro zaměstnance atd.

K žádosti je třeba doložit:
- fotokopie dokladů o dosažené kvalifikaci.

Pokud Vás nabídka oslovila, kontaktujte nás prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT", které naleznete v detailu inzerátu na našich stránkách www.nemocnicesumperk.cz v sekci "KARIÉRA" v záložce "Lékaři" https://kariera.nemocnicesumperk.cz/offers/?oddeleni=lekari

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vysokoškolské (magisterské)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Nerudova 640/41, Šumperk, 78701, Česko
mzda, plat (hrubý):od 55 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Nemocnice Šumperk a.s., IČ: 47682795
datum zveřejnění nabídky práce:23. 02. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Ing. Mgr. Renata Vaverková
telefon:583334562
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Nemocnice Šumperk u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 55 000 Kč ; Benefity a výhody: Podnikové stravování, Dovolená navíc, Jiné výhody, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Nerudova 640/41, Šumperk, 78701, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.